Zvezda ponovo raspucana, novi poraz Vojvodine Featured

Rate this item
(0 votes)
Written by  | Published in: Ostalo

Hokejaši Crvene zvezde nastavili su sa ubedljivim igrama u IHL ligi. Crveno-beli su ponovo bili bolji od Medvešćaka, a ovog puta slavili su rezultatom 8:2 (2:0, 2:1, 4:1). Zvezda je do vođstva došla u osmom minutu, a strelac je bio Čegrintsev na asistenciju Vukičevića. Prednost je duplirana u 13. minutu, Popravka je asistirao, a Daniel pogodio mrežu.

Na 3:0 poviso je Cvik posle odličnog dodavanja Đumića. Medvešćak preko Vuglača smanji prednoost Zvezde, ali je Sabadoš u finišu druge trećine novo vratio tri gola prednosti domaćinu.

U poslednjoj deonici Zvezda je iskazala svoju dominaciju, golove su postigli Čegrintsev, Popravka, Brkušanin i Cvik, a poraz gostiju iz Zagreba donekle ublažio Kovaček.

Sa druge strane, Vojvodina je ponovo poražena u duelu sa Slavijom Junior. Novasađani su izgubili sa 6:0 (2:0, 1:0, 3:0). Domaći su poveli posle samo 11 sekundi igre i to rano vođstvo kao da je naslutilo konačan epilog. Zanimljivo je istaći da su hokejaši Vojvodine ponovo imali veliki broj isključenja.